Süleymaniye Köyü – Yenişehir Bursa Süleymaniye Köyü – Yenişehir Bursa
Süleymaniye Köyü | Bursa Yenişehir

Bizden Haberler

Süleymaniye Köyü – Yenişehir Bursa

SÜLEYMANİYE KÖYÜ DERNEĞİMİZİN EV SAHİPLİĞİNDE YENİŞEHİRLİLER DERNEK BİNAMIZDA KÖY DERNEKLERİ̇MİZ OLARAK DÖRDÜNCÜ İSTİŞARE VE DERĞERLENDİRME TOPLANTIMIZ

- +

Süleymaniye Köyü Derneğimizin Ev Sahipliğinde Yenişehirliler Dernek Binamızda Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Sn. Süleyman ÇELİK Başkanımız ve Misafir katılımcı olarak katılım sağlayan Tarihçi Yazar Sn. Salih EROL hocamız , Yenişehir Köy Derneklerimizin Başkanları , Başkan Yardımcıları ve Yönetim Kurulları ile hep birlikte dördüncü istişare ve değerlendirme toplantımızı gerçekleştirdik.

Yenişehirimiz ve Yenişehir Köy Derneklerimizin gelecek dönemlerde atılacak adımları ve yapılacaklar hakkında istişarelerde ve değerlendirmelerde bulunulmuştur.

Katılım sağlayan Büyükşehir belediye Başkan Vekilimiz Sn. Süleyman ÇELİK Başkanımıza , Tarihçi Yazar Sn. Salih EROL hocamıza , Dernek Başkanlarımıza , Başkan Yardımcılarımıza , Yönetim Kurullarımıza Derneğimiz , Yönetim Kurulumuz adına , dernek Üyelerimiz ve Köylülerimiz adına çok teşekkür ederiz.

Süleymaniye Köyü Derneği Yönetimi Adına Dernek Başkanımız Sn. Hüseyin ABİ ve Başkan Yardımcımız Sn. Erhan YAVUZ ile birlikte katılım sağladık.

 

Yapılan toplantımızın Yenişehir ilçemiz için ve Köylerimiz için hayırlara vesile olmasını temenni ederiz.

 

Birlikteliğimiz daim olsun inşallah.

 

“ SÜLEYMANİYE KÖYÜ DERNEĞİ YÖNETİMİ “

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.