Süleymaniye Köyü – Yenişehir Bursa Süleymaniye Köyü – Yenişehir Bursa
Süleymaniye Köyü | Bursa Yenişehir

Bizden Haberler

Süleymaniye Köyü – Yenişehir Bursa

Yenişehir Ziraat Odası Başkanımız Sn. Sadi Aktaş Başkanımızı Makamında ziyaret ettik

- +

22.10.2022 Tarihinde Cumartesi günü
Yenişehiriler Dernek Başkanımız Sn. Ismail Eroğlu , Ismail Eroğlu , Yenişehirliler Dernek Başkan Yardımcımız Hacivat Mahalle Muhtarımız
Sn. Hayrettin Aygün , Yenişehirliler Dernek Başkan Yardımcımız Sn. Orhan Doğan , Akbıyık Dernek Başkanımız Sn. Zati Ateş ,
KAVAKLILAR KÖYÜ DERNEĞİ ((SOSYAL ve YARDIMLAŞMA DERNEĞİ)) Başkanımız Sn. Idris Keskin , Süleymaniye Köyü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ‘miz adına Dernek Başkanımız Sn. Erhan Yavuz ve Dernek Başkanlarımız olarak Yenişehir Ziraat Odası Başkanımız Sn. Sadi Aktaş Başkanımızı Makamında ziyaret ederek Ülkemizin ve Dünyamızın Beslenmesine katkı sağlayan Yenişehir İlçemizin çiftçilerimizin Yenişehir’imizin sorunları hakkında istişarelerde bulunduk.
Yenişehir Borsa Başkanımız Sn. Ahmet Aydın Başkanımızı ve Yönetim Kurulunu seçilmiş olduklarından dolayı hayırlı olması temenni dileklerimizi iletmek üzere Borsa merkezinde ziyaret ederek Osmanlı Şehri Yenişehir İlçemiz ile ilgili istişarelerde bulunduk.
Yenişehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığına 3’üncü kez seçilen Sn. Orhan Torun Başkanımızı ve Yönetim Kurulunu Yenişehir Ticaret ve Sanayi Odasında hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak Osmanlı Şehri Yenişehir İlçemizin ve Yenişehirli Sanayicilerimiz ile ilgili istişarelerde bulunduk.
Yenişehir Ziraat Oda Başkanımız Sn. Sadi Aktas
Başkanımıza , Yenişehir Borsa Başkanımız Sn.
Ahmet Aydın Başkanımıza ve Yönetimine , Yenişehir Ticaret ve Sanayi odası Başkanımız Sn. Orhan Torun Başkanımıza ve Yönetimine verdikleri bilgiler ve sıcak ilgilerinden dolayı Süleymaniye Dernegı ve Yönetim Kurulumuz adına çok teşekkür ederiz.
Saygılarımızla;

Süleymaniye Köyü Derneği Yönetim Kurulu

YORUM GÖNDERYorumlarınızı göndermek için alt kısımdaki formu kullanabilirsiniz.